Fajans urna med lock 1 par
Vollendet
2013-06-28
193249
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
URNA med lock, 1 par, 1900-tal, fajans, emaljmåleri, lock med dekor av fåglar, höjd 31 cm
Ett lock med lagningar, nagg, krackelingar