Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, skuren och förgylld dekor i form av ornamentik och rocailler, spegelns mått 95x72, bordets höjd 83, 70x40 cm

Skador, krönet sitter löst

193251

2013-06-28