Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, skuren och förgylld dekor i form av ornamentik och rocailler, spegelns mått 95x72, bordets höjd 83, 70x40 cm
Skador, krönet sitter löst
193251
2013-06-28