Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KITTEL på trefot, 1800-tal, koppar, punsad dekor, höjd 23, diameter 33 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
193256
2013-06-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner