Kittel på trefot koppar

Kittel på trefot koppar
Kittel på trefot koppar
Kittel på trefot koppar
Kittel på trefot koppar

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KITTEL på trefot, 1800-tal, koppar, punsad dekor, höjd 23, diameter 33 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar

193256

2013-06-28