Åke Lange fotografi

Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi
Åke Lange fotografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LANGE, Åke (1909-1975): Damen med cigaretten, signerad Lange, gelatinsilverfotografi monterat på icke syrafri kartong, 39x29 cm

Slitage, silvergelatinet har påverkats av den icke syrafria kartongen det är uppklistrat på

193303

2013-06-28