Åke Lange fotografi
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LANGE, Åke (1909-1975): Damen med cigaretten, signerad Lange, gelatinsilverfotografi monterat på icke syrafri kartong, 39x29 cm
Slitage, silvergelatinet har påverkats av den icke syrafria kartongen det är uppklistrat på
193303
2013-06-28