Adolf Nordling oljemålning

Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): Fulla segel, signerad A Nordling 69, olja på duk, 30x45 cm

193323

2013-06-28