Helge Strand olja

Helge Strand olja
Helge Strand olja
Helge Strand olja
Helge Strand olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRAND, Helge (Göteborg, född 1922): Sommarauktion, signerad Helge Strand, olja på duk, 37x45 cm

193324

2013-06-28