Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BRUNIUS, Göran (1911-2006): Skärgårdsbild, signerad GB samt Göran Brunius, olja på duk, 32,5x40,5 cm
Zustandsbeschreibung
193326
2013-06-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner