Tavla sidenbroderi
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TAVLA, sidenbroderi, 1800-tal, broderad yta 18,5x23,5 cm, PLATTA, parian, motiv av gudar och gudinnor bl a de tre gracerna, B&G, 12x24 cm, SKULPTUR, metall, höjd inkl. sockel 30 cm
Parianplatta med skada i övre kant, skulptur med skador, ett attribut saknas
193333
2013-06-28