Tavla sidenbroderi

Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi
Tavla sidenbroderi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

TAVLA, sidenbroderi, 1800-tal, broderad yta 18,5x23,5 cm, PLATTA, parian, motiv av gudar och gudinnor bl a de tre gracerna, B&G, 12x24 cm, SKULPTUR, metall, höjd inkl. sockel 30 cm

Parianplatta med skada i övre kant, skulptur med skador, ett attribut saknas

193333

2013-06-28