A Baumgartner oljemålning

A Baumgartner oljemålning
A Baumgartner oljemålning
A Baumgartner oljemålning
A Baumgartner oljemålning
A Baumgartner oljemålning
A Baumgartner oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAUMGARTNER, A. (1800/1900-tal): Hamnmotiv med fiskarpar, signerad A. Baumgarten, olja på duk, 80x49 cm

Lösa delar medföljer

193342

2013-06-29