Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDENBERG, Bengt, kopia efter: Söndagsskola, olja på duk, 92x120 cm

Färgbortfall, ramskador

193343

2013-06-29