Väggpendyl Beurling Stockholm

Väggpendyl Beurling Stockholm
Väggpendyl Beurling Stockholm
Väggpendyl Beurling Stockholm
Väggpendyl Beurling Stockholm
Väggpendyl Beurling Stockholm
Väggpendyl Beurling Stockholm

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGPENDYL, empire, urtavlan märkt Beurling Stockholm (Per Henrik B., 1758-1806), förgylld, höjd 100 cm, nyckel, vev och pendel medföljer

Skador, lagningar

193344

2013-06-29