Stolar nyrenässans 1800-tal

Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal
Stolar nyrenässans 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 2+2 st., 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skuren dekor

Slitage, skador, dekorknopp saknas, 2 med senare klädsel

193346

2013-06-29