Tobaksburk föreställande en boxer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOBAKSBURK, skuret och bemålat trä, i form av en boxer, 1900-tal, höjd 23 cm

Färgslitage, skador, lagad

193347

2013-06-29