Stolar gustaviansk stil
2013-06-29
193358
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, gråmålade
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Bruksslitage