Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, gråmålade
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Bruksslitage
193360
2013-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här