Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasidjur, signerad och daterad KA Pehrson -85,117/285, färglitografi, 27x34,5 cm
193362
2013-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här