KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasidjur, signerad och daterad KA Pehrson -85,117/285, färglitografi, 27x34,5 cm

193362

2013-06-29