Stolar förgyllda

Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda
Stolar förgyllda

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, förgyllda, sitsar i rotting
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Pappersrester, slitage

193366

2013-06-29