Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanérad med mahogny, fruktträd med flera träslag, förgylld beslag, höjd 79, 84x47 cm
Skador, fanérbortfall, renoverad, nyckel saknas
193367
2013-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här