Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad med mahogny, fruktträd med flera träslag, förgylld beslag, höjd 79, 84x47 cm

Skador, fanérbortfall, renoverad, nyckel saknas

193367

2013-06-29