Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Björkar, signerad Einar Kohlman, olja på duk, 22x28 cm
Vågig duk
193378
2013-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här