Månbord gustaviansk stil
2013-06-29
193379
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MÅNBORD, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, höjd 75, 126x60 cm.
PROVENIENS: Utrikesdepartementet