Fickur delvis i silver

Fickur delvis i silver
Fickur delvis i silver
Fickur delvis i silver
Fickur delvis i silver
Fickur delvis i silver
Fickur delvis i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, delvis silver, 7 st, 2 st spindelur i silver omkring 1800, 2 st Longines fickur i silver 1900-tal, 2 fickur i silver 1900-tal, 1 st mormorsur med cylindergång, diameter 40-58 mm, låda medföljer

Skador, ej funktionstestade, saknar delar

193381

2013-06-29