Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STENBERG, Emerik (1873-1927): "Eva", signerad och daterad E. Stenberg Leksand 1900, olja på duk uppklistad på pannå, 44x49 cm
Duklagning vänster hörn, skrapmärken
193387
2013-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här