Emerik Stenberg oljemålning

Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STENBERG, Emerik (1873-1927): "Eva", signerad och daterad E. Stenberg Leksand 1900, olja på duk uppklistad på pannå, 44x49 cm

Duklagning vänster hörn, skrapmärken

193387

2013-06-29