Ferdiand Boberg akvarell

Ferdiand Boberg akvarell
Ferdiand Boberg akvarell
Ferdiand Boberg akvarell
Ferdiand Boberg akvarell

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Karyatiderna på Atena-templet Akropolis, signerad Boberg, Aten, akvarell, 60x46 cm

193396

2013-06-29