Puderstol rokoko

Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko
Puderstol rokoko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PUDERSTOL, 1700-tal, Louis XV
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Renoverad

193402

2013-06-29