Bok Bergmark Sandelin

Bok Bergmark Sandelin
Bok Bergmark Sandelin
Bok Bergmark Sandelin
Bok Bergmark Sandelin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SANDELIN. Bergmark, T., Börje Sandelin. Grafiker. Med lyriska bidrag av Lars Forssell och Paul Andersson. 1957. 1 sign. torrnålsetsning o.a. ill. B. Sandelin. Omsl. o. rygg. Välbev. häftat, i övrigt oskuren. (Ernst Holst bokb., Höganäs.) Bibliofiluppl. tr. i 50 nr., av konstn. sign. ex., detta nr 2

193403

2013-06-29