Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, mahognyfanér, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 6 lådor, höjd 102, 90x45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Fanérskador

193404

2013-06-29