Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, mahognyfanér, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 6 lådor, höjd 102, 90x45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Fanérskador
193404
2013-06-29