Knut Lundström pastell

Knut Lundström pastell
Knut Lundström pastell
Knut Lundström pastell
Knut Lundström pastell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDSTRÖM, Knut (1892-1945): Kompositon, signerad KL, enligt uppgift a tergo utfört i Paris omkring 1928, pastell på papper, 63x53 cm

PROVENIENS:
Enligt uppgift Andre Lhote (1885-1962)

193410

2013-06-30