Wiktor Korecki olja

Wiktor Korecki olja
Wiktor Korecki olja
Wiktor Korecki olja
Wiktor Korecki olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KORECKI, Wiktor (1890-1980): Vinterlandskap i nattljus, signerad, olja på duk, 60x91 cm

Kuntoraportti

193414

Päivämäärä:

2013-06-30