Wiktor Korecki olja
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KORECKI, Wiktor (1890-1980): Vinterlandskap i nattljus, signerad, olja på duk, 60x91 cm
Kuntoraportti
193414
Päivämäärä:
2013-06-30