Eva Rundlöf oljemålning

Eva Rundlöf oljemålning
Eva Rundlöf oljemålning
Eva Rundlöf oljemålning
Eva Rundlöf oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RUNDLÖF, Eva (1910-1989: "Vemdalsskalets Träbodar, Härjedalen", signerad o daterad Eva Rundlöf 1944, olja på duk, 54x65 cm

Zustandsbeschreibung

193419

2013-06-30