Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RUNDLÖF, Eva (1910-1989: "Vemdalsskalets Träbodar, Härjedalen", signerad o daterad Eva Rundlöf 1944, olja på duk, 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
193419
2013-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner