Tyra Lundgren fågel

Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Fågel, stengods, glaserad i brunt och beige, signerad och daterad TL 68, stensockel, höjd inklusive sockel 20 cm

193420

2013-06-30