Else Hermansson oljemålningar

Else Hermansson oljemålningar
Else Hermansson oljemålningar
Else Hermansson oljemålningar
Else Hermansson oljemålningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMANSSON, Else (1900-1997): (2) "Rösjön, Danderyds socken" samt I vassen, signerade E. Hermansson, olja på duk, 16,5x22,5 cm

193421

2013-06-29