Staffan Hallström akvarell
2013-06-30
193434
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Astronaut, monogramsignerad och daterad 1970-71, akvarell, 56x33 cm