Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SWEDLUND, Pelle (1865-1947): "Riksbanken-Höstkväll, signerad PS, olja på duk, 59x70 cm
193435
2013-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här