Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SWEDLUND, Pelle (1865-1947): "Riksbanken-Höstkväll, signerad PS, olja på duk, 59x70 cm

193435

2013-06-30