Soffbord Svenskt Tenn

Soffbord Svenskt Tenn
Soffbord Svenskt Tenn
Soffbord Svenskt Tenn
Soffbord Svenskt Tenn
Soffbord Svenskt Tenn
Soffbord Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, foten fanérad i valnöt, bordsskivan fanérad i rot, höjd 60, diameter 100 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Bordsskiva och pelarfot med fanérskador, lös skiva

193457

2013-06-30