Soffbord Svenskt Tenn
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFBORD, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, foten fanérad i valnöt, bordsskivan fanérad i rot, höjd 60, diameter 100 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Bordsskiva och pelarfot med fanérskador, lös skiva
193457
2013-06-30