Kornischer förgyllda

Kornischer förgyllda
Kornischer förgyllda
Kornischer förgyllda
Kornischer förgyllda
Kornischer förgyllda
Kornischer förgyllda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KORNISCHER, 2 st, 1900-tal, förgyllda, dekor i pastellage, längd ca 197 resp. 343 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Lösa delar, skador

193479

2013-06-30