Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KORNISCHER, 2 st, 1900-tal, förgyllda, dekor i pastellage, längd ca 197 resp. 343 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Lösa delar, skador
193479
2013-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här