Carl Wilhemson olja
2013-06-30
193489
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Kvinnostudie, Bohuslän, osignerad, enligt uppgift 1890-talet, olja uppfodrad på pappannå, 41x31 cm