Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, Svenskt Tenn, fanérat i mahogny, liten låda i sargen, hörn med beslag i mässing, höjd 73, 200x95 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Smärre fanérskador, blekt skiva
193490
2013-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här