Skrivbord Svenskt Tenn

Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn
Skrivbord Svenskt Tenn

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, Svenskt Tenn, fanérat i mahogny, liten låda i sargen, hörn med beslag i mässing, höjd 73, 200x95 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Smärre fanérskador, blekt skiva

193490

2013-07-01