Tuschteckning 1700-tal
2013-06-30
193491
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Fru Justitia, i ram från tiden, tuschteckning, 11,5x5 cm
Proveniens: Påskrift a tergo: Tillhört Sigwaldska samlingen, såld i Paris 1932
Ramen med skador