Tuschteckning 1700-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Fru Justitia, i ram från tiden, tuschteckning, 11,5x5 cm
Proveniens: Påskrift a tergo: Tillhört Sigwaldska samlingen, såld i Paris 1932
Ramen med skador
193491
2013-06-30