Skål vattenkrus Kina

Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina
Skål vattenkrus Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, VATTENKRUS, Kina, 1900-tal, glaserat lergods, höjd 8-16 cm

Vattenkruset med mynningslagning

193507

2013-06-30