Lotte Laserstein pastell

Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Flicka i basker, signerad och daterad Lotte Laserstein 1982, pastell, 59x45 cm

193508

2013-06-30