Bockbord 17/1800-tal

Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal
Bockbord 17/1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 17/1800-tal, sarg med låda, höjd 76, 74x150 cm

Åldersrelaterat bruksslitage

193551

2013-07-01