Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNSSON, Carl 1892-1976): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, 64x99 cm

193558

2013-07-01