Skåp Holland 1800-tal

Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal
Skåp Holland 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 2-delat, Holland, 1800-tal, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 250, 180x62 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Nyckel och delar saknas, lösa delar medföljer, skador

193561

2013-07-01