Miniatyr

Miniatyr
Miniatyr
Miniatyr
Miniatyr

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOLINDER, Johan Erik (1768-1808), miniatyrporträtt av (troligen) Adolf Fredrik von Willebrand, signerad och daterad 1803, diameter ca 6 cm

193573

2013-07-02