Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASTRULL, VATTENBEHÅLLARE med tappkran, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), höjd 32 resp 51 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Slitage
193576
2013-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här