Kastrull vattenbehållare koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULL, VATTENBEHÅLLARE med tappkran, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), höjd 32 resp 51 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

193576

2013-07-01