Värmetråg koppar

Värmetråg koppar
Värmetråg koppar
Värmetråg koppar
Värmetråg koppar
Värmetråg koppar
Värmetråg koppar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄRMETRÅG/VATTENBEHÅLLARE med tappkran, löst lock, koppar, märk MH (Utrikesministerhotellet), total längd 87 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

193578

2013-07-01