Sekretär delvis i valnöt 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk stil, mahogny och valnöt med mässingsdetaljer, höjd 106, 85x45 cm, nycklar medföljer

Torrsprickor, låskistor saknas, bruksslitage

193580

2013-07-01